Hizmetler

Değerli Ziyaretçimiz, 10 Yıllık tecrübemiz, edindiğimiz bilgi birikimle Avrupa ve dünyanın diğer ülkelerine yapacağınız seyehatler için vize başvurularınızda uzman kadrumuzla 7/24 yanınızdayız. DünyaVize bu görevi yerine getirirken sorumluluk bilinciyle hareket eder ve sizinle aynı dili konuşur. Saygılarımızla

Vize İşlemleri

Vize Nedir ; Vize, bir devletin dış temsilcilikleri veya sınır makamları aracılığıyla, ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve bu yabancının ülkesinin sınır kapısına kadar giderek sınır makamlarına giriş için başvuru yapabileceğini girebileceğini gösteren bir kayıttır.

Başvuru Hazırlanması

Vize, yabancı ülkeye gidebilmek için resmi makamlardan alınan izindir. Tatil veya iş amaçlı yurt dışına gitmek için öncelikli olarak vize alınmalıdır. Birçok ülke Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istediği için gitmeden önce, seyahat amacına göre vize başvuru evraklarını hazırlamak ve vize başvurusunu en az bir ay önceden gerçekleştirmek gerekmektedir. Vize almak için nereye başvurulur? sorusunu birden fazla cevabı bulunmaktadır. Hızlı vize almak için telefonumuzu arayabilir, gitmek istediğiniz ülkenin vize şartları hakkında alabilir ve vize başvuru sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Danışmanlık

Vize Danışmanı, vize işlemleri yapan acenteler, yurt dışı eğitim için danışmanlık hizmeti veren şirketler ve vize danışmanlık şirketlerinde çalışır. Vize Danışmanları, gidilecek ülkenin istediği belgelerin hazırlanmak, elçilikler ile yazışmak ve randevu tarihi almak ile görevlidir. Dünyavize 10 yıllık tecrübesiyle bu görevi yerine getiren vize danışmanı firmasıdır.

Biyometrik Fotoğraf

Başvurunuz için gerekli olan biyometrik fotoğrafları ilgili konsolosluğun kuralları doğrultusunda çektirebilirsiniz.

Başvuru Takip

Vize başvurusu yapıldıktan sonra, Vize başvuru takibi, Başvuru ve sonrası bilgilendirme.

Uçak Rezervasyonu

IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri. Uçak bileti almanın en kolay yolu!

Dünyanın vize işlerini DünyaVize ile kolaylayın

TÜM ÜLKELER

Vize Başvuru işlemleriniz için gerekli evrakları ülkeleri seçerek öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve gerekli koşullar için +90 552 539 2927 numaralı telefonumuzu arayabilir info@vizeantep.com'a eposta gönderebilirsin.

Avrupayı Bizimle Yakalayın