DünyaVize Kurumsal

Dünyavize, Türkiye’de vize sektöründeki sıkıntı ve sınırları ortadan kaldırmayı hedefleyerek, kurumsal bir yapı altında, yetkili birimlerle işbirliği içerisinde, konsoloslukların belirlediği çerçevede hizmet vermektir. Müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır.

Vizyonumuz, Seçkin müşterilerimizi teknik ve ahlaki boyutta en iyi şekilde temsil ederek kurumsal ve lider vize merkezi ünvanını korumak.

İletişim Formu

Dünyavize

Turistik ve iş seyahatlerinizde gidilmek istenilen ülkelerde herhangi bir sorun çıkmaması, iş ve zaman kayıplarının önlenmesi için vize başvurularınızın olumlu sonuçlanması için uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz. Bu alanda Gaziantep' in ve bölgenin uzman vize başvuru merkezi olmaya devam ediyoruz. Turizm ve seyehat alanında resmi kurum ve kuruluşlarla birlikte hareket etmekteyiz. Bu bağlamda gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında güveneceğiniz bir vize başvuru merkezi olmaya kalıcı olarak devam ediyoruz.

10 Yıllık Tecrübe

Vize işlerimlerinde 10 yılı aşkın tecrübe ve birikimleriyle Gaziantep ve bölge illerine hizmet verilmektedir.

Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteriler

DünyaVize uzmanı olduğu vize başvuru ve takibinde müşteri odaklı çalışır. Bu işlemleri yerine getiriken sorumluluk bilinciyle hareket eder.

7/24 Hizmet

DünyaVize ile vize işlemlerinizde çıkabilecek zorlukları bu alanda uzman kadromuzla kolayca aşarsınz.

Destek Hattımız

+90 552 539 2927 Nolu telefon hattımızı, info@vizeantep epsta adresimizi veya sağ altta bulunan "Canlı Destek" bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM ÜLKELER

Vize Başvuru işlemleriniz için gerekli evrakları ülkeleri seçerek öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve gerekli koşullar için +90 552 539 2927 numaralı telefonumuzu arayabilir info@vizeantep.com'a eposta gönderebilirsin.

Avrupayı Bizimle Yakalayın

0 Tüm Dünya Ülkeleri
0 Avrupa Ülkesi
0 10 Yıllık İş Tecrübesi
0 Şehre Hizmet

DünyaVize ile çalışanlar ne dedi?

Aşağıda Avrupa ülkeleri için vize alımında bizimle çalışmış mutlu müşterilerimizin tüm işlemlerinden sonra telefon veya mail yoluyla bizimle paylaşımlarını sunuyoruz.